nowoczesna bankowość internetowa eBANK Online


Zapraszamy Państwa do korzystania z naszego systemu bankowości internetowej eBO.


   Funkcje systemu
   Metody autoryzacji

System bankowości internetowej eBANK Online jest wyposażony w wygodną i funkcjonalną metodę autoryzacji za pośrednictwem aplikacji eToken instalowanej na smartfonie. Aplikacja współpracuje z systemami Android, Windows Mobile oraz iOS.

Standardowo pozostają do dyspozycji tradycyjne metody autoryzacji takie SMS.

Wybierz najodpowiedniejszą metodę autoryzacji dal siebie i przekaż swój wybór w placówce Banku.

   Bankowość MOBILNA

   Zasady bezpiecznego korzystania z systemu
   Pierwsze logowanie


W pole Identyfikator wpisz identyfikator Użytkownika. Otrzymałeś go w Banku na potwierdzeniu aktywowania usługi bankowości internetowej. Po wpisaniu identyfikatora oraz zatwierdzeniu go otrzymasz wiadomość SMS zawierającą hasło aktywacyjne, które należy wprowadzić w pole Hasło.

System eBO przekieruje na kolejny ekran, gdzie automatycznie narzuci zmianę hasła na nowe, własne hasło.

W pole Wprowadź nowe hasło wpisz swoje własne hasło. W pole Powtórz nowe hasło wpisz, oczywiście, to samo hasło. W czasie kolejnego logowania do systemu eBO, będziesz już wpisywał ustalone w ten sposób przez siebie hasło.

Pamiętaj, że hasło powinno mieć długość od 8 do 20 znaków i składać się z co najmniej jednej wielkiej litery, jednej małej litery i jednej cyfry. Następnie naciśnij na ekranie przycisk Zatwierdź i możesz korzystać z systemu bankowości internetowej.powrót do strony głównej